Přesunout nahoru

Česká asociace univerzitního hokeje bude volit svého předsedu pro nové funkční období 2021-2025

Dnes byly vyhlášeny volby na předsedu výkonného výboru České asociace univerzitního hokeje. Volba proběhne 22.5. 2021 v Pardubicích. Rozhodl o tom výkonný výbor.

ČAUH sdružuje univerzitní hokejové týmy hrající, nebo se připravující na účast v Univerzitní lize ledního hokeje. Cílem a posláním asociace je vyvíjení aktivit směrem k rozvoji univerzitního sportu, zejména ledního hokeje na území České republiky a zvyšování zájmu mládeže, studentů univerzit a vysokých škol o sport.

Současný předseda, Ing. Tomáš Hlaváč byl ustanoven původními třemi kluby jako předseda na zakládající schůzi asociace v roce 2017. Proto můžeme říct, že letos půjde o první řádné volby od založení asociace. Za dobu Hlaváčova vedení došlo k rozšíření asociace z původních tří na deset klubů a podařilo se vytvořit vlastní národní ligu. Současný předseda se zatím nevyjádřil, zda-li bude znovu kandidovat, takže je vše otevřené.

Volba proběhne 22.5. 2021 v Pardubicích, uchazeči o pozici v orgánech ČAUH mohou posílat své kandidátní listiny do 9.5. 2021 na tuto emailovou adresu:

pavel.pospisil@cavaliersbrno.cz

Bližší informace k průběhu volby naleznete na straně 11, Stanov ČAUH, které vstoupili v platnost 25.4.2021.

Členové volební komise jsou Ing. Aleš Příhoda, Pavel Pospíšil a David Oulík.

Nové funkční období výkonného výboru začíná 1.6. 2021