po 8. 4. 2024, 18:30

17. listopad ve znamení hokeje

V rámci osmého kola Univerzitní ligy ledního hokeje se Akademici střetnou na domácím ledě s UK Hockey Prague.

Plzeňští vysokoškoláci nezažívají zdařilé období. V posledních čtyřech zápasech nedokázali předčít své soupeře a čtyřikrát v řadě prohráli. Naposledy nestačili Pardubicím na jejich ledě, kde prohráli 3:6.

To UK Hockey Prague prožívá povedenou sezónu. V sedmi odehraných utkáních našli přemožitele jen dvakrát a patří jim druhá příčka tabulky. Nad jejich síly byly týmy BO Ostrava, která si přivezla z hlavního města výhru 5:4, a ústečtí North Wings. Ty na svém ledě zvítězily 7:6. Pražany dnes ještě čeká v Ostravě České derby, kde se od 18:00 představí proti týmu BO Ostrava.

Vzájemná bilance mluví pro domácí Plzeň. Akademici zvládli tři ze čtyř vzájemných zápasů a na svém ledě s UK ještě neprohráli. Udrží si Plzeň svou domácí neporazitelnost proti pražskému celku a dostane se zpět na vítěznou vlnu, nebo se UK podaří prolomit kouzlo plzeňského ledu? To zjistíme již zítra ve sváteční den 17. listopadu od 19:30 na Ice aréně Plzeň.

Vstupenky na zápas kupujte výhradně online ZDE