Přesunout nahoru

V posledním kole Riders vyzvou Cavaliers

Základní části Univerzitní ligy ledního hokeje utekla jako voda a na hráče čeká závěrečné kolo. O sedmičce postupujících je rozhodnuto, poslední postupové místo pro sebe chtějí uzmout Riders. K jistotě postupu potřebují v pondělním zápase porazit Cavaliers, zároveň musí spoléhat na to, že Olomouc nevyhraje všechna svá tři zbývající utkání.

Riders Univerzita Pardubice

Riders v roce 2023 stále čekají na výraznější bodový zisk. Naposledy bojovali o body proti Black Dogs. Hráči z Českých Budějovic využili dobrého vstupu do zápasu a z Pardubic si odvezli všechny tři body za výhru 4:2.

V posledním kole půjde Pardubicím o hodně. Před Olomoucí mají náskok 5 bodů, avšak Hanáci před sebou stále mají 3 utkání. Pokud tedy Riders získají proti VUT všechny body, potřebují, aby UPOL z 9 možných bodů nezískal všech 9. Jakékoliv bodové zaváhání Olomouce znamená historicky první účast Riders v playoff Univerzitní ligy ledního hokeje.

Východočeši budou i v tomto utkání spoléhat na své elitní trio Maťátko – Ladman – Josef Teuber, které vévodí týmové tabulce produktivity.

VUT Cavaliers Brno

Cavaliers budou chtít na letošní sezonu rychle zapomenout. Na svém kontě mají po 16 odehraných zápasech pouze 2 body a 29 vstřelených branek, nachází se tak na posledním místě tabulky. V minulém zápase podlehli BO Ostrava vysoko 13:3.

V týmu Cavaliers i tak najdeme kvalitní hokejisty. Lukáš Kaukič, který v aktuálním ročníku nasbíral za 10 zápasů 9 bodů má za sebou angažmá v prvoligovém Frýdku-Místku a nakoukl i do mládežnických reprezentací.

Vzájemné zápasy

První vzájemné střetnutí vyhráli Riders 6:2. Oba celky se utkají už po šesté, v předchozích duelech se celkem 3x radovali hráči z Pardubic. Riders si proti VUT připsali v roce 2021 svou vůbec první výhru v historii, když v rámci Tipsport UNICupu zvítězili v Kuřimi 3:1.

Vstupenky, vstup na utkání

Utkání se odehraje v pondělí 13. února v Enteria areně (Sukova tř. 1735, Pardubice). Vstup je od vrátnice zimního stadionu. Vstupenky na zápas zakoupíte online, s využitím kódů hráče získáte slevu 25 %. Elektronickou vstupenku stačí mít připravenou v telefonu.


Generální mediální partner
Hlavní mediální partner
Mediální partneři