Přesunout nahoru

Engineers vstupují do čtvrtfinále proti Riders!

Po napínavém utkání v Edenu se Inženýři opět vrací na svůj domácí led na Hvězdu, kde se proti nim, již tradičně ve středu, postaví Riders Univerzity Pardubice. Souboj začne ve 20:00 a sledovat jej bude možné i skrze živé vysílání na TV Tipsport nebo ČT Sport plus.

Engineers vstupují do play-off z vrcholu tabulky, zatímco Riders z posledního postupového místa. Ačkoli se tedy může zdát, že síly jsou nerovnoměrné a výsledek předem znám, na začátku měsíce jsme měli možnost se přesvědčit o opaku. Pražané sice proti Pardubickým vyhráli, ale zápas nebyl ani zdaleka jednoznačný. Pardubičtí Riders jsou také s Inženýry jedinými dvěma týmy, kterým se povedlo letos porazit Akademiky z Plzně.

V minulém roce vyřadili Engineers již v prvním kole právě plzeňští Akademici, ale o to větší mají lvi motivaci dostat se až na konec vyřazovacích bojů. Pro Riders je letošní play-off vůbec první v historii, a tak se dá očekávat, že Inženýrům nedají nic zadarmo a budou bojovat o každý kousek ledu.

V letošním ročníku ULLH byl navýšen počet zápasů v play-off - každá série se hraje na 3 vítězná utkání. Podaří se lvům udolat vítězství ve všech nadcházejících zápasech a posunou se tak narozdíl od minulého roku do semifinále?

Generální mediální partner
Hlavní mediální partner
Mediální partneři