Kavalíři v prvním domácím zápase padli Budějovicím

Dlouho očekávaný start prvního domácího střetnutí Cavaliers Brno se stal skutečností. Na zimním stadionu v Kuřimi se proti sobě postavili brňané se soupeři z Českých Budějovic. Utkání se rozseklo až v posledních dvaceti minutách, kdy hosté byli efektivnější.

VUT Cavaliers Brno - Black Dogs Budweis 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 35. Sokolík (Hubáček), 58. Dlouhý (Antal) – 15. Rolínek (Bahula), 25. Šuhaj (Fiala), 44. Kříž (Fiala), 55. Masopust (Hrůša, Šuhaj)

Kavalíři se dočkali a poprvé se představili v rámci domácího střetnutí proti Českým Budějovicím. Vyrovnaný souboj vyvrcholil až ve třetí třetině, kdy se rozhodlo o vítězi. Českobudějovičtí si drželi svůj náskok od patnácté minuty po trefě Radka Rolínka. Přesto, že domácí snižovali na 1:2, Black Dogs odskočili na rozdíl tří branek a nechali Cavaliers pouze upravit na konečných 2:4 z hole Ondry Dlouhého.