Přesunout nahoru

Dokáží dnes Inženýři vybojovat postup do semifinále?

Mnozí možná očekávali, že tato série dopadne zcela jednoznačně ve prospěch Engineers, avšak pardubičtí Riders ukázali, že bez boje se rozhodně nevzdají. I přesto se ale pražanům podařilo vyhrát 2x v řadě a mají jednou nohou nakročeno do dalšího kola play-off.

Jezdci už několikrát v této sérii ukázali svou největší kvalitu - bojovnost, a tak se dá očekávat, že udělají vše, aby se tuto sérii ještě pokusili zvrátit. V minulém zápase se jim podařilo nasázet dokonce 5 branek, na výhru to ovšem nestačilo a pražskému celku podlehli 5:8. 

Souboj o postup se odehraje na zimním stadionu Hvězda od 19:45, ale pokud nestíháte dorazit na stadion, můžete utkání sledovat živě na televizních stanicích TV Tipsport nebo ČT Sport Plus. Tribunu, atmosféru kotle a vychlazené pivo nebo horký svařák však nic nenahradí, a proto si raději udělejte čas a dorazte podpořit Engineers přímo na stadion.

Pro oba týmy je to velká příležitost vydat ze sebe maximum, ukázat své odhodlání a doufat v postup. Bude to opravdu vzrušující zápas, který si fanoušci Engineers ani Riders rozhodně nesmí nechat ujít!

Vstupenky na zápas stále v prodeji!

Vstupenky stále v prodeji!

Generální mediální partner
Hlavní mediální partner
Mediální partneři