Masaryčka vládne Brnu, zdolala Cavaliers

Na zimním stadionu v Kuřimi se odehrálo další nesmírně vyrovnané utkání, ve kterém se představily oba brněnské týmy. Masarykova univerzita zvítězila po náročném boji 3:1 a připisuje si do tabulky plný počet bodů.

VUT Cavaliers Brno - HC Masaryk University 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 31. Imlauf (Hubáček) – 18. Račický (Grygera), 25. Vaverka (Polesný), 36. Pavel (Biolek, Heža)

Brněnské derby čekalo dlouho, než padl první gól tohoto klání. Do první situace, která vedla k rozvlnění sítě za zády brankáře se dostali hráči HC Masaryk University, za které otevíral skóre Račický. I když Cavaliers dotahovali, ne vyrovnání to nestačilo. Kuřim zažila výhru soupeřů, kdy si Masaryčka připsala další tři body do ligové tabulky. Hráči MUNI tak zůstávají na vrcholu Univerzitní ligy ledního hokeje.