Engineers padli! Lídrem soutěže je aktuálně Brno

Šlágr kola se odehrál na zimním stadionu Hvězda v Praze, kde se rvali o první příčku inženýři s Masarykovou univerzitou. Po bezbrankové první třetině se do vedení dostali Brňané, kteří o svůj náskok do konce základní hrací doby nepřišli a osamostatnili se na prvním místě tabulky.

Engineers Prague - HC Masaryk University 2:4 (0:0, 0:2, 2:2)

Branky a nahrávky: 47. Kulich (Janata), 54. Kolář (Outrata) – 28. Kalus (Florek, Bustin), 35. Florek (Kalus), 47. Čtvrtníček (Kadlic), 52. Florek (Kalus, Hasoň)

Téměř pět set fanoušků dorazilo na tento atraktivní zápas, avšak na první gól se muselo čekat poměrně delší dobu. Masaryčka otevírala skóre utkání až v osmadvacáté minutě, kdy se trefil do zařízení Jan Kalus. Hlavní postavou brněnského týmu byl ve středu večer Matěj Florek, jenž zaznamenal dvě branky a jednu přihrávku. Engineers nedokázali reagovat na průběh zápasu včas a neproměnili dostatek situací, které si vytvořili. Konečný výsledek byl tak pozitivnější pro Brno. S celkovým počtem čtyřiadvaceti bodů jsou aktuálně lídry ligové tabulky.