po 15. 4. 2024, 18:30

Kavalíři porazili Olomouc a mají na kontě první výhru za tři body

Předposlední listopadová sobota nabídla měření sil mezi Cavaliers a Univerzitou Palackého v Olomouci. Hokejisté z Hané se opět probudili až ve třetí část, avšak kavalíři si vedení pohlídali.

VUT Cavaliers Brno - HC Univerzita Palackého v Olomouci 6:4 (4:0, 0:1, 2:3)

Branky a nahrávky: 8. Stupka (Gombarčík), 9. Dlouhý (Hubáček), 13. Vilímek (Dlouhý, Hubáček), 16. Gombarčík (Antal, Stupka), 47. Malíř, 49. Hubáček (Vilímek, Dlouhý) – 37. Rimmel (Cach), 53. Cach, 56. Lainka (Cach, Mareček), 59. Cach (Lainka, Hajšman)

Domácí hráči nejspíše zaskočili své soupeře, na které vletěli jako vítr a už během prvních dvaceti minut si vytvořili zajímavé vedení. Brno vyhrávalo po úvodní části 4:0, čímž si Olomoučané pěkně zavařili na případný zvrat ve skóre. Ve 37. minutě se podařilo snížit Rimmelovi - další brankové příležitosti byly proměněny až ve třetí třetině. V ní padlo pět branek. Dvě na straně Cavaliers, tři vstřelila Univerzita Palackého v Olomouci, ale na vyrovnání to nestačilo. Všechny zásahy Olomouce navíc obstaral Cach s konečnou bilancí 2+2.