Black Dogs vstřelili rozhodující gól čtyři vteřiny před koncem a porazili Olomouc

Velmi vyrovnaný duel odehráli hokejisté Univerzity Palackého v Olomouci proti Black Dogs Budweis. Rozhodovalo se až v posledních vteřinách utkání, kdy si tři body podmanili Jihočeši a fotbalovým výsledkem 2:1 obohatili své konto o tři body.

HC Univerzita Palackého v Olomouci - Black Dogs Budweis 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 11. Rimmel (Janečko) – 30. Masopust (Tejko, Vochozka), 60. Rolínek

V jedenácté minutě dalšího vzájemného souboje Olomouce s Českými Budějovicemi se dostali do vedení právě domácí, za které v přečíslení skóroval Mikuláš Rimmel. V podání hokejistů z Hané to však bylo vše a v dalších třetinách už nenašli recept na to, jak překonat obranu a brankáře Black Dogs. Šimon Masopust v polovině hrací doby využil početní převahu a začínalo se opět za vyrovnané stavu. Když už si všichni přítomní mysleli, že se bude prodlužovat, udeřil čtyři vteřiny před závěrečnou sirénou Radek Rolínek, čímž přisoudil všechny body Budějovicím.