Přesunout nahoru

Staň se součástí Riders, přihlas se na tryout

Tým Riders Univerzita Pardubice bude opět pořádat tryout, kterého se mohou účastnit hráči, kteří mají zájem reprezentovat východočeský tým v Univerzitní lize ledního hokeje. Pokud jsi přijatý na Univerzitu Pardubice a hraješ lední hokej, neváhej se ozvat!

V roce 2020 se na mapě Univerzitní ligy objevil pardubický univerzitní hokejový tým. S ambicemi a podporou Univerzity Pardubice se stal hrdou součástí Univerzitní ligy ledního hokeje. Avšak osud měl pro nováčky ligy jiné plány, když pandemie koronaviru překazila jejich úvodní sezonu po pouhých dvou odehraných kolech.

Následující rok 2021/2022 byl pro tým prvním kompletním ročníkem, ve kterém pardubičtí hokejisté bojovali o play off, avšak účast ve vyřazovacích bojích jim unikla jen o vlásek. V dalších dvou sezonách se Riders s vervou probojovali do vyřazovacích bojů, ale i přes svou nezdolnou bojovnost a odhodlání na ledě, vždy narazili na silné soupeře již ve čtvrtfinále. To pro ně znamenalo konečnou.

Nyní se tým Riders Univerzita Pardubice soustředí na posilování svých řad a přípravu na další sezonu. Jejich semknutost, bojovný duch a odhodlání jsou známé po celé lize, stejně jako silná komunita a podpora fanoušků. Každoroční TOP ZÁPAS SEMESTRU je jedním z vrcholu sezony, kdy do arény proudí více než tisíc fanoušků a Riders se stávají hvězdami nejen na pardubickém ledě, dokonce se dostali do prime time vysílání České televize.

Chceš také zažít elektrizující atmosféru v enteria areně? Reprezentovat Univerzitu Pardubice? Spojit studium s hokejem na kvalitní úrovni? Neváhej a napiš na e-mail vacek@ridersupce.cz. Bližší informace k tryoutu budou k dispozici v červenci.

A co se na hráče chystá? „Dá se říci, že zhruba 14 dní budou tréninky jen herní, abychom poznali hráče v herních situacích, a poté se udělá výběr hráčů které si necháme a budou nás reprezentovat. Víceméně je ten proces stále stejný poslední tři sezony,“ přiblížil generální manažer Jan Vacek.

Generální mediální partner
Hlavní mediální partner
Mediální partneři