po 8. 4. 2024, 18:30

VSTUPENKY | Ostrava chce opět pokořit svůj rekord

Kdy jindy, než proti Brnu znovu překonat rekord? Buďte jeho součástí a přijďte podpořit kluky v prvním televizním zápase Univerzitní ligy ledního hokeje!

Společný tým VŠB-TUO a OSU nesoucí název BO OSTRAVA čeká velký krok. Takový vrchol sezony, kdy se postaví proti Masaryčce v přímém přenosu ČT SPORT a věří, že jej přijde podpořit celý stadion a užít si tento svátek s nimi. Doraz na jedinečný zážitek do RT TORAX Areny.

Generální manažer týmu Petr Blakala svému týmu důvěřuje a očekává skvělou atmosféru. “Veškerý čas a energii směřujeme na utkání s Masárnou. Přizpůsobili jsme k tomu tréninkové jednotky a přidali silový trénink v Colliery Crossfit. Chceme vyhrát a doufám, že si všichni najdou cestu na zimák.”