Přesunout nahoru

Bez diváků, přesto vítězně. Black Dogs přestříleli Ostravu

České Budějovice přidaly svou desátou výhru v letošní sezoně, když si poradily na svém ledě s Ostravou. Ta svou stíhací jízdu nestihla dokončit a padla 4:6.

Black Dogs Budweis - BO Ostrava Vítkovice Steel 6:4 (1:0, 3:1, 2:3)

Branky a nahrávky: 8. Bahula, 31. Prášek (Sumerauer), 37. Křenek (Šafář, Kříž), 39. Masopust (Hubata, Sumerauer), 42. Masopust (Hubata), 59. Vochozka (Rolínek) – 34. Moravčík (Fejko), 53. Pobuta (Kovalski), 56. Fejko (Kosina, Gřesík), 60. Pobuta (Hranoš, Gřesík)

Domácí byli v první polovině zápasu o krok napřed, když si vytvořili rozhodující náskok. Ostravané se dostali do hry až po třicáté minutě, kdy se poprvé trefil Moravčík a hosté se chtěli pokusit dohnat několikabrankové manko. Nepomohly k tomu ani tři zásahy během posledního dějství, a tak Ostrava ve dvacátém kole padla a přispěla Black Dogs k desáté výhře v letošní sezoně. Základní část Univerzitní ligy ledního hokeje se dohraje bez divácké kulisy, avšak již ve středu 11. 3. mohou všichni sportovní příznivci sledovat druhý televizní přenos v letošní sezoně mezi Engineers Prague a UK Hockey Prague.