UK Hockey Prague pořádá TryOut pro nové hráče!

Druhý ročník Univerzitní ligy ledního hokeje se blíží. A to znamená, že je tu znovu šance zabojovat o místo v sestavě týmu s UK na prsou. Na domácím stadionu Škoda IceRinku v pražských Strašnicích se uskuteční 15. srpna TryOut do našeho týmu UK Hockey Prague.

Na hráče čekají dvě fáze na ledě, o které se postará trenérská dvojice Elite Hockey Training Center, Aleš Hybner a David Kalivoda, se kterými budeme spolupracovat i v nadcházející sezoně. První fáze startuje ve 14:00. Hráči absolvují trénink herních činností jednotlivce, kde budou moci předvést svou šikovnost. Po této části proběhne krátký meeting s managementem týmu. V 16:30 odstartuje herní část TryOutu, kde budou trenéři sledovat hráče v simulovaném utkání.

Kdo se může ucházet o místo v sestavě UK Hockey Prague?

Student Univerzity Karlovy

Student maturitního ročníku SŠ, který bude podávat přihlášku na Univerzitu Karlovu

Ročník narození 1993 – 2002

Harmonogram TryOutu:

Místo: Škoda IceRink, Přetlucká 23, Praha 10

13:00 Sraz hráčů a oficiální zahájení TryOutu

14:00 – 15:00 Skills trénink

16:30 – 17:30 Simulované utkání

18:00 zakončení TryOutu

V případě zájmu nás kontaktuj na emailové adrese: ukhockeyprague@gmail.com

Budeme se na vás těšit!