Medvědi mění styl. Zlatá tlapa září na modrém pozadí typickém pro Masarykovu univerzitu

Zlatá tlapa medvěda na modrém pozadí známém z loga Masarykovy univerzity. Tak vypadá nový vizuál hokejistů Masaryčky.

Medvědí parta se nejen poctivým tréninkem, ale i změnou stylu připravuje na novou sezónu. Zástupci týmu tímto krokem reagují na loňskou změnu univerzitního loga. Kromě změny barev se obměny dočkalo i písmo.

„Do nové sezóny jsme se rozhodli sjednotit nový univerzitní design s naším původním. Studenti si tak jednodušeji spojí HC MUNI s celou univerzitou,“ vysvětlil proměnu manažer marketingu Andrej Vandlik.

Nové logo si ovšem zachovává svůj typický znak, a to medvědí tlapu. Ta je celá zlatá, aby připomínala původní identitu týmu. Černé pozadí pak střídá univerzitní modrá a nápis v souladu s univerzitním designem nese název mužstva HC MUNI.

Změnou loga proměna týmového stylu nekončí. Brněnští medvědi již brzy představí i nové dresy, které budou novinky reflektovat. Snad hráčům přinesou hodně štěstí a na konci sezony v nich nad hlavu zvednou pohár Jana Palacha.