po 8. 4. 2024, 18:30

„Nechali jsme se zastrašit respektem!“ říká Ceperko

Komentář trenéra Tomáše Ceperka k přátelskému utkání v Chebu.

V sobotu 12. září jsme hráli přátelské utkání proti HC Stadion Cheb. Zápas neprobíhal přesně podle našich představ a celých šedesát minut shrnul ve svém komentáři Tomáš Ceperko.
Chtěli jsme do utkání vstoupit bez přehnaného respektu k soupeři, ale bohužel se nám to nepovedlo. Hned v úvodu jsme trefili tyčku a to nás malinko srazilo. Od té doby jsme se báli hrát s pukem a tím jsme začínali dělat individuální chyby, za které nás soupeř opravdu trestal. Musím vyzdvihnout našeho golmana, bez jehož výkonu by se výsledek vypadal rozhodně jinak. Utkání sice nemělo takové tempo jako v univerzitní lize, ale o to zkušeněji soupeř hrál a nám tak utkání dělalo velké problémy. V polovině zápasu se nám podařilo snížit rozdíl o jediný gól, měli jsme více ze hry, ale dnes zkrátka nebyl náš den, vůbec nám to nešlo. Osobně si myslím, že jsme se nechali zastrašit respektem z našich soupeřů, a místo toho, abychom ukázali krásu univerzitního hokeje, nechali jsme druholigový tým si s námi jen tak hrát. Ke konci zápasu jsme se nabudili a ve vší síle jsme ohrožovali chebskou branku. Bohužel se opět ukázaly individuální chyby v rozehrávkách a za ty jsme zaplatili dalším gólem a tabule ukazovala skóre 4:2. V závěru jsme ještě zkusili odvolat brankáře a zaútočit v šesti. Zázraky jsme neviděli a ještě na neštěstí soupeř trefil prázdnou branku. Ačkoliv jsme prohráli, jsem za toto utkání rád. Byla to pro nás skvělá zkušenost a už teď se těšíme na středeční odvetu, ve které snad budeme tempo diktovat my.”
S trenérem samozřejmě souhlasíme a budeme dělat vše, co bude v našich silách, abychom z odvety vyšli jako lepší tým.