Přesunout nahoru

UK prohlubuje spolupráci s největším sportovním e-shopem Sportobchod.cz, který slaví 18 let na trhu

Hokejový tým Univerzity Karlovy již druhým rokem spolupracuje s největším sportovním e-shopem na českém trhu Sportobchod.cz. Partner univerzitního týmu právě slaví 18. narozeniny, což je úctyhodná řádka let. Za tu dobu se obchod rozrostl o několik sportovních kategorií včetně cyklistiky, tenisu, nebo sportovní výživy, ale největší kategorií je lední hokej. Což potvrzuje, že jsme stále hokejový národ.

Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s největším internetovým obchodem v České republice," říká sportovní manažer UK Hockey Prague Josef Vošahlík. Na spolupráci si pochvaluje perfektní zákaznický servis, který díky týmovému programu posunul SportObchod na tu nejvyšší úroveň. Hráči mohou využívat možnosti vyzkoušet si a osahat nejnovější produkty z nabídky SportObchodu. Naposledy mohli otestovat hokejové hole z portfolia největšího českého e-shopu. Navíc tento rok slaví sportobchod.cz své osmnácté narozeniny. "Těší nás, že můžeme podpořit tuto partu mladých inteligentních lidí, kteří se nevzdávají svého oblíbeného sportu a kombinují jej se studiem na vysoké škole," dodává Svatopluk Měrka, produktový manažer sekce ledního hokeje, který se v rámci týmového programu stará o potřeby týmu Univerzity Karlovy.

Oslavte 18. narozeniny se SportObchod.cz

Osmnáctka je věk, který mění pravidla hry. Tahle meta otevírá nové možnosti a začíná něco nového. A je potřeba to pořádně oslavit. SportObchodu je 18 právě teď a oslaví to 5 dny až po okraj naplněnými výjimečnými cenami, které se nebudou opakovat. 

Na co všechno se můžete 11. až 15. října těšit?

  • ·         Nejžádanější sportovní vybavení se slevou až 82 %
  • ·         Ke každé objednávce 10 % sleva na další nákup
  • ·         Každá 100. objednávka je zdarma
  • ·         Každá 1000. objednávka vyhrává poukaz na nákup za 10 000 Kč

Ideální příležitost vybavit se na nadcházející zimní sezonu v jakémkoliv sportu na jakékoliv úrovni.

Fotogalerie