so 16. 3. 2024, 17:30
čt 28. 3. 2024, 19:15
po 1. 4. 2024, 18:30

Perličky z kabiny North Wings nám prozradil jejich kapitán Patrik Balcar

Je hodně věci, které musí zůstat za dveřmi hokejové šatny, nicméně kapitán a tahoun North Wings Patrik Balcar nám prozradil pár perliček. Fanoušci tak mají možnost poznat hokejisty North Wings zase o něco blíže, a to přímo očima jejich kapitána.

Patriku, kdo je největším vtipálkem v kabině?

V týmu máme hodně vtipných hráčů, ale koho si vybavím, tak Martin Kuchař je takový popichovač. Náš kustod Martin Komár je takové vosí hnízdo a tito dva se dobře doplňují. Těm se všichni dokážeme zasmát.

Kdo se stará o hudbu a co se poslouchá u Křídel Severu?

O hudbu se měl starat Lukáš Polák, ale jelikož se věnoval obhajobě bakalářské práce, nakonec dostal hudbu na starost Ondra Pšenička a Míra Straka. Posloucháme motivační písníčky, ale převažují české písničky, protože si chceme také trochu „zabékat“.

Kdo nejvíce řve při nepovedeném utkání a bere si slovo v těžkých chvílích?

Největší respekt mají samozřejmě trenéři, kteří mají první slovo po utkání. Poté mám hlavní slovo já, vytknu pár věcí. Nakonec má prostor říct něco k zápasu každý hráč.

Kdo je největší manekýn?

Za největšího manekýna bych označil Stráču (pozn. Miroslav Straka), který je taková naše foto modelka.

Kdo je týmovým pokladníkem a kdo platí nejvíc pokut?

Pokladníkem týmu je náš „žiďák“ Ondra Pšenička. Nejvíce pokut mám zaplaceno já. Když to vezmu jednotlivě. Pozdní příchody – Kuba Žižka, za používání telefonu, což má blbý, ale to má právě náš pokladník Ondra Pšenička.

Kdo vypije nejvíce piv a je králem večírků?

My jsme vytvořili v tomto směru takové zdravé jádro. Což jsem já, Martin Kuchař, bratři Tomáš a Pavel Jarý a Lukáš Polák. Všichni pijeme tak nějak stejně, ono se to pak těžko počítá (smích). Králem večírků bych označil našeho manažera Martina Nováka (smích). Ale je potřeba říct, že na konci každé párty, je vždy jiný král.

Kdo je naopak nejpilnější student a pořád se učí?

Za nejpilnějšího studenta bych označil Páju Jarého a sebe. Já jsem takový „šprťák“ od rána do večera.

Kdo je největším dříčem na ledě i mimo něj?

Naši oba gólmani jsou největší dříči. Ondra Skokan a David Šmehlík, to jsou fakt dříči, co chtějí chytat každý puk.

Kdo toho nejvíce sní, kdo si kupuje největší svačinky?

Největší žrout je Pája Jarý (smích). Svačinky kupuje, připravuje náš kustod Martin Komár, ale nesmí se k tomu dostat právě Pavel, jinak máme po srandě.

A kdo to umí nejlépe s ženskýma?

Na to odpovím velmi jednoduše. Kdo chce vědět, kdo to nejlépe umí s holkami, ať přijde, můžeme udělat nějaký casting a uvidíme. Třeba to zjistí (smích).

Na kluky do kabiny se už každopádně moc těším a všichni se těšíme na led a také na naše fanoušky.