Pardubice recept na Ostravu nenašli a tak si 3 body odváží hosté!

Slibný start, hořký konec.

1. třetina

Riders vstoupili do utkání velmi slibně, když se na začátku 2. minuty prosadil z pravého kruhu Dominik Bureš, který musel odstoupit ze zápasu, kvůli podezření na otřes mozku. V 6. minutě poslal domácí již do dvoubrankového vedení Pepa Hejný. Hosté se však rychle vzpamatovali a v 10. minutě skóroval Jan Bernát. Necelou minutu po něm srovnával stav utkání na 2:2 David Sysala.

2. třetina

Stejně jako v 1. třetině, se i v té 2. prosadili jako první domácí, do vedení 3:2 je poslal Honza Stolín. Ten byl bohužel poslední gólový střelec Riders a dál už se prosazovali pouze hosté. Ve 24. minutě už hosté vedli zásluhou Emila Adamczyka a  Vojtěcha Kovaříka 3:4.

3. třetina

Po sérii vyloučení na obou stranách už jenom upravili skóre na konečných 3:6 Marek Kovalski a Viliam Béreš.