Riders mají první výhru za 3 body

Po prvních dvou třetinách to vypadalo lépe pro Cavaliers, závěr však ovládli domácí a zaslouženě berou tři body.

V celém zápase rozhodovali sebemenší pochybení. V první třetině Riders inkasovali z oslabení 14 sekund před koncem, kdy se prosadil Hasoň.

Ve druhé třetině se jako první prosadili domácí, když ve 29. minutě vymetl pavučinku z růžku branky hostí Martin Černý. Hosté však svou hrou ve svém útočném pásmu odpověděli gólem ve 37. minutě, kdy se trefil Dlouhý. Do šaten se tedy šlo za příznivého stavu opět pro hosty.

Ve třetí třetině se nejdříve prosadil domácí Lenoch, minutu a půl po něm skóroval Vacek. Domácí ještě dali hostům šanci, když hráli v 6, ale po trefě Maršíka bylo rozhodnuto a Maťátko pouze upravil skóre, trefou do prázdné brány, na konečných 5:2.