Akademici táhnou na Velkou pardubickou

V sedmém kole Univerzitní ligy ledního hokeje čeká Plzeň výjezd do Pardubic, kde se pokusí zlomit šňůru porážek.

Západočeši do dnešního utkání jdou s jediným cílem, a to zlomit nepříznivou výsledkovou bilanci. V posledních třech utkáních třikrát prohráli a pokaždé vstřelili jen jednu branku. Z tohoto důvodu se Akademici propadli na šesté místo. Naposledy prohráli ve vyrovnaném utkání na půdě Českých Budějovic 1:3.

Výkony Pardubic jsou poměrně nevyzpytatelné. V prvním zápase podlehly Engineers Prague vysoko 12:1. Ve druhém utkání porazily na domácím ledě UPOL 6:5 po prodloužení. Poté přišla šňůra tří porážek, kdy nejprve prohrály proti Masarykově Univerzitě 1:3, posléze Ostravě 3:6 a nakonec 1:10 UK Hockey Prague. V posledním zápase ovšem na domácím ledě porazily Cavaliers Brno 5:2.

Jediné vzájemné klání zatím ovládla Plzeň poměrem 4:1 na domácím ledě. Prolomí konečně Akademici nepříznivou bilanci nebo Pardubice zaznamenají první vítězství ve vzájemném souboji? To zjistíme dnes 8.11. od 19:15 na enteria aréně nebo na tipsport.cz