Pardubicím se začíná doma dařit a berou 3 body po zápase s Plzní

Riders vybojovali další vítězství, na domácím ledě porazili Akademiky z Plzně 6:3 a posunuli se na 7. místo tabulky.

1.třetina

Skóre otevřel už ve 3. minutě Jakub Muška, který tak využil přesilové hry. Hosté po necelé minutě a půl odpověděli a Hanzlík vyrovnal na 1:1. V desáté minutě poslal Plzeň do vedení Rejzek. V 16. minutě dorovnával na 2:2 Martin Hlaváček, 30 vteřin na to už Riders vedli zásluhou Lukáše Hebka 3:2. Avšak do kabin se šlo za stavu 4:2, když se ve dvacáté minutě trefil Šimon Lenoch.

2. třetina

Ve druhé třetině jsme byli svědky hokeje, který se přeléval ze strany na stranu, vyloučení na obou stranách a jediného gólu, o který se postaral domácí Dominik Bureš a skóre tedy bylo po čtyřiceti minutách 5:2.

3. třetina

Poslední třetina přinesla spoustu vyhrocených soubojů. Riders v úvodu nabídli téměř 6 minut v kuse přesilovky hostům, ovšem ti na to nebyli schopni zareagovat. v 54. minutě se ještě prosadil Hanzlík a dal malou naději při snížení na 5:3. Po sérii vyloučení se ještě do prázdné brány trefil Jan Stolín a upravil tak skóre na konečných 6:3.