čt 28. 3. 2024, 18:30
čt 28. 3. 2024, 19:15
po 1. 4. 2024, 18:30

Ostrava si napravila reputaci proti Cavaliers

Ostravané si v rámci devátého kola připsali svou čtvrtou výhru v letošní sezoně proti brněnského VUT. I přes to, že se první prosadilo Brno, BOčko po celý zápas dominovalo a s jasným rozdílem zvítězilo.

Téměř dvě stovky diváků sledovalo v RT TORAX ARÉNĚ další jízdu ostravského univerzitního týmu, který si tentokrát smlsl na brněnském VUT. Jihomoravané počátek utkání chopili do své režie, když ke konci třetí minuty skóroval Ondra Dlouhý. To však bylo ze strany hostujícího celku vše a na řadu přišla smršť Ostravy.

Domácí zanedlouho vyrovnali a klid na hokejky svěřencům Petra Rambouska dodal v jedenácté minutě Dominik Moravčík. Marek Kovalski zaznamenal v pondělním klání čistý hattrick a další tři body do kanadského bodování si připsal Vojtěch Kovařík. Diváci mohli sledovat přesně sto střel, které dohromady vypustily obě strany na bránu protivníka – v této přestřelce se ale dařilo spíše Martinu Šindelkovi, jenž za svá záda pustil pouze jeden z osmačtyřiceti pokusů Brna.

Ostrava se po šedesáti minutách hry radovala z vítězství 7:1 a již v pondělí 29. listopadu se utká na domácím ledě proti plzeňským Akademikům. BO odehraje poslední zápas letošního kalendářního roku od 18:00 v RT TORAX ARÉNĚ.