ENG
po 1. 4. 2024, 18:30
BDB

I přes vydařenou 1. třetinu odjíždí body do Prahy

První třetina patřila domácím, druhá hostům, ti si poté už zvládli závěr utkání zkušeně pohlídat a vítězí tak 4:8.

a

a

V 1. minutě otevřel skóre Bečvář, necelé dvě minuty na to z přesilovky odpověděl svou střelou Lukáš Hebek a bylo srovnáno, v páté minutě už vedli domácí 2:1 zásluhou Marka Ladmana, který se zároveň trefil poprvé v ULLH. V 15. minutě se ještě prosadil Martin Černý a do šaten se šlo za stavu 3:1.

2. třetina

Stejně jako první třetinu, i tu druhu otevřeli hosté, když se ve 21. minutě, po 21 vteřinách dokázal prosadit Vobořil. Ve 23. minutě srovnával na 3:3 Fiala a dlouho poté se jezdilo ze strany na stranu. Ve 33. minutě posla do vedení hosty Dani a ve 38. se za záda Sodomky trefil i Chlouba. Do šaten se tak odcházelo za nepříznivého stavu pro domácí a to 3:5.

3. třetina

Dlouho se hrálo nahoru, dolů, domácí měli spoustu nebezpečných úniků, avšak první gól dali opět hosté a to zásluhou Matějky. V 53. minutě už navyšoval náskok hostí Adamec. Domácím se ještě povedla pěkná akce zakončená gólem z hokejky Jirky Šrámka, to ale na obrat nestačilo a konečné skóre už pouze upravoval Slavata. Riders tak prohráli 4:8.