Přesunout nahoru

V Ústí nad Labem uvidíme v pondělí souboj nováčků. HC North Wings přivítají pardubické Riders

Ústí nad Labem - V rámci 17. kola ULLH nás čeká v pondělí v Ústí nad Labem souboj dvou nováčků. HC North Wings přivítají na domácím ledě pardubické Riders. První letošní měření sil dopadlo lépe pro studenty UJEP, kteří vyhráli v Pardubicích 7:2. Jak dopadne druhý vzájemný duel? Utkání začíná od 18:00 a bude možné jej sledovat na TV Tipsport.

NORTH WINGS

Křídla Severu si drží po patnácti odehraných utkáních skvělé 4. místo v tabulce ULLH a mají již jistou účast v letošních vyřazovacích bojích. V posledním utkání si Severočeši doma smlsli na posledních Kavalírech a porazili jej 8:0! Studenty UJEP čekají do konce základní části ještě tři duely, z toho dva na domácím ledě. Svěřenci trenérů Martina Štěpánka a Lukáše Místeckého mohou teoreticky ještě skončit na třetím místě, nicméně ztráta na českobudějovické Black Dogs činí již osm bodů. Prioritou, tak bude uhájit čtvrté místo, před Akademiky, na které mají Ústečtí náskok dvou bodů.

Koho sledovat?
Martin Kuchař - 14 zápasů - 16 bodů (5+11).
Lukáš Sajdl - 13 zápasů - 15 bodů (6+9).

Riders Pardubice

Druhým nováčkem letošní soutěže jsou pardubičtí Riders. Těm dvě kola před koncem základní části patří 9. místo v tabulce. Východočeši dokázali čtyřikrát vyhrát, v dvanácti případech odešli poraženi. Aktuálně mají 12 bodů. Pokud chtějí Riders zasáhnout do vyřazovacích bojů, musí v Ústí nad Labem vyhrát. Na osmou UP Olomouc ztrácí pět bodů. Poslední utkání, týmu z města perníku nevyšlo. Na západě Čech padli s Akademiky v poměru 6:2.

Koho sledovat?
Lukáš Bezděk
- 14 zápasů - 14 bodů (4+10).
Dominik Bureš - 15 zápasů - 10 bodů (4+6).