po 15. 4. 2024, 18:30

Poslední zápas sezóny skončil pro Riders fiaskem a tři body míří do Budějovic

Ačkoliv to byl pro Riders poslední zápas sezóny, nedalo se říct, že by hráli odevzdaně a nebojovali do posledních minut. Ba naopak soupeři párkrát zavařili před bránou. Soupeř byl ale ve všech ohledech lepší a tak zaslouženě vyhrál poměrem 10:1.

Začátek byl opatrný a první branku přinesla až 9. minuta 1. třetiny. Budějovice byli po většinu času na puku, snáze přecházeli do útočného pásma a dokázali se tam déle udržet. Riders se trápili v přesilovkách, kdy se jim, až na výjimky, nedařilo ani přejít útočnou modrou, natož se udržet v pásmu. po rozjeté první a druhé třetině se už hosté nedokázali zastavit a ve 3. třetině nasázeli 5 gólů. Jediným střelcem Riders zůstal Lukáš Hebek, kterému se podařilo v 50. minutě umístit bekhendem puk nad vyrážečku. Riders tak ukončili svou oficiálně první sezónu na konci tabulky, porážkou 10:1.