Přesunout nahoru

V posledním utkání základní části zajíždí Křídla Severu na led Engineers Prague

Ústí nad Labem - Odložené 14. kolo se odehraje na závěr základní části na pražské Hvězdě. HC North Wings čeká třetí tým tabulky, Engineers Prague. Studenti UJEP potřebují bodovat, aby uhájili kýžené čtvrté místo v tabulce. Utkání začíná v neděli na pražské Hvězdě od 11:30. Ze zápasu bude tradičně připraven stream na TV Tipsport.

NORTH WINGS

Křídla Severu jsou aktuálně na 4. místě tabulky a drží zatím kýžené místo, které zajišťuje „imunitu“ v rámci výběru prvních tří týmů do play-off. Ústečtí studenti mají 28 bodů, nicméně hned tři týmy pod nimi mají o pouhé tři body méně. Jediný, kdo však může Křídla Severu sesadit je MUNI, která má ještě před sebou dvě utkání. V posledním odehraném utkání nestačili svěřenci trenérů Martina Štěpánka a Lukáše Místeckého na UP v Olomouci. Té podlehli, v hodně okleštěné sestavě, po prodloužení 3:4.

Koho sledovat?

Lukáš Sajdl - 15 zápasů - 19 bodů (8+11).
Dan Bartoš - 15 zápasů - 14 bodů (8+6).

Engineers Prague

Pražští Engineers mají za sebou čerstvě pražské derby s UK Hockey Prague, které bylo ozdobou předešlého kola, když bylo vysíláno na webu ČT. Před 1 300 diváky však domácí padli s UK v poměru 1:3. Pražané jsou aktuálně na 3. místě tabulky s 33 body a stále mohou poskočit na druhé místo, na které ztrácí body dva. První měření sil na ústeckém ledě dopadlo pro Engineers velmi dobře, když si odvezli z ústecké metropole výhru 2:12. 

Koho sledovat?

Miroslav Dani - 12 zápasů - 20 bodů (5+15).
David Blažek - 17 zápasů - 19 bodů (9+10).