Přesunout nahoru
čt 4. 4. 2024, 18:00
UKP
AKA
po 8. 4. 2024, 18:30
AKA
UKP
čt 11. 4. 2024, 18:00
UKP
AKA
po 15. 4. 2024, 18:30
AKA
UKP

Riders hlásí změny ve vedení klubu

Hokejisté Riders Univerzita Pardubice mají za sebou první kompletní sezonu v Univerzitní lize ledního hokeje. Tým obsadil 9. příčku a do následující sezony vstupuje s novým generálním manažerem.

Klub nedosáhl předsezonního cíle, kterým byla účast v play-off. O místo ve vyřazovacích bojích se rval až do posledních kol soutěže, avšak neúspěšně. Za pozitivum je možné považovat fakt, že se Riders dostali do povědomí studentů i zaměstnanců univerzity. Riders skončili v žebříčku průměrné návštěvnosti domácích zápasů na 4. příčce. V průběhu soutěže přibyli do týmu noví hráči a herní projev mužstva se postupně každým zápasem zlepšoval.

Pro následující sezonu došlo k nejvýraznější změně na pozici generálního manažera. Ve funkci skončil Jan Kratochvíl, nově ji bude zastávat Jan Vacek, který je současně i kapitánem mužstva. Zakladatelé klubu věří, že tato změna přinese pozitivní efekt v podobě zvýšeného zájmu o klub u veřejnosti, lepší výsledky a zkvalitnění celkového vystupování organizace. Největším úkolem pro nového šéfa bude bezpochyby vyhledání nových partnerů. Významnou změnou v realizační týmu je nová pozice PR a marketingového manažera, na kterou nastupuje Jakub Muška.

Pozici hlavního trenéra bude nadále zastávat Martin Šejba, kterému s přípravou mužstva vypomůže Michal Křečan. Riders zároveň pořádají předsezonní tryout, na který je možné přihlásit se prostřednictvím klubových sociálních sítí. Sportovními cíli nové sezóny je zejména účast v play-off, stabilizace kádru a začlenění nových hráčů.

Generální mediální partner
Hlavní mediální partner
Mediální partneři