Engineers Prague si z Ostravy odvezli 3 body. Ostrava se nedokázala prosadit.

V pondělí se v porubské RT Torax aréně odehrál první domácí zápas BO Ostrava. Domácí se utkali s pražským celkem Engineers Prague, kteří bohužel domácí tým vůbec nešetřili a po jasné výhře 4:0 si odvezli 3 body do Prahy.

Celý zápas začal svižným tempem. Hned v 1. minutě, po chybě domácích, se dostal TOMÁŠ KADLEC do brejku a střelou nad lapačku se postaral o první gól pro Engineers Prague. Netrvalo dlouho a hosté se mohli radovat znovu, protože v 5.minutě dostal TOMÁŠ BŘEZINA přihrávku a parádní stahovačkou dostal kotouč za záda Daniela Šembery.

V 2. třetině utkání se hned v 1. minutě dostal do šance domácí JAKUB GEABAUER, nicméně šanci nedokázal proměnit. V 7. minutě utkání dokázali pražané využít přesilové hry a zvýšit tak skóre na 3:0. O 3. gól se postaral DAVID VOBOŘIL, ten zůstal volný na levém kruhu a zakončil úspěšnou střelou k levé tyči.

Poslední branka padla v 16. minutě 3. třetiny, kdy MATOUŠ NAJMAN využil chyby domácích a dokázal zvýšit skóre na 4:0.

Oba celky čeká další zápas 2.11., kdy domácí tým BO Ostrava vyráží na nejdelší cestu sezóny, a to do Ústí nad Labem.