Boj o první místo dopadl lépe pro Engineers

Hodně vyrovnaný duel mezi Prahou a Olomoucí ukončil první listopadový víkend a přidělil Engineers další tři body do tabulky. Pražané navíc inkasovali opět jeden gól, a tak si drží svůj klasický průměr. Dva góly jim vstřelili pouze hráči Masarykovy univerzity.

Engineers Prague - HC Univerzita Palackého v Olomouci 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 29. Josefus, 50. Burda (Kolář), 58. Káník (Josefus) – 42. Skopal (Hajšman, Janečko)

Polední střetnutí dlouho hledalo tým, který by se ujal vedení. Nakonec se této úlohy chopili domácí a těsně před třicátou minutou proměnil příležitost Petr Josefus. Zpočátku třetí periody diváci viděli vyrovnávací gól, avšak více hokejisté z Hané vymyslet nedokázali. Deset minut před koncem vzal vedení zpět na stranu Engineers Václav Burda a veškerou snahu pečetil brankou na 3:1 Jakub Káník. Další program Univerzitní ligy ledního hokeje je na programu už ve středu.