Přesunout nahoru

Ostrava znovu proti Brnu. Po Masaryčce přicházejí Cavaliers.

Ostrava se utká opět s Brnem, po skalpu Masaryčky vyzve Cavaliers, a to už zítra 15.11. od 20:00 na zimním stadionu v Ostravě-Porubě.

V teprve druhém domácím utkání vyzvou svěřenci Jakuba Peslara brněnský tým VUT Cavaliers Brno. V tom prvním podlehli Engineers Prague 0:4 a body tak putovaly do Prahy. Podaří se tentokrát už ostravanům v domácím prostředí skórovat a užít si letos poprvé vítězství ve své aréně? Vstupenku na toto utkání najdete ZDE.

V posledním utkání se hráčům BO Ostrava podařilo přerušit sérii domácích vítězství HC Muni. Ostravané v tomto zápase dokázali zvítězit 4:3 a samotní hráči v pozápasových rozhovorech přičítali vítězství zejména týmovému výkonu a skvěle chytajícímu Šemberovi. Ten totiž dokázal pochytat rovných 40 střel soupeře.

VUT Cavaliers Brno jsou ale také v dobré psychické pohodě. V posledním zápase sice prohráli s UK Hockey Prague, nicméně až po samostatných nájezdech a z Prahy si tak od týmu, jež vede ligovou tabulku, odvezli alespoň bod. Ze začátku utkání sice brněnský tým tahal za kratší konec a musel dorovnávat dvou gólové manko, nakonec to však byl tým UK Hockey Prague, který v 53. minutě vyrovnal stav utkání. 

Z pohledu tabulky půjde o střet sedmého s desátým. Ostravanům se podařilo zvítězit v polovině svých utkání a mají tak na kontě tři výhry a tři porážky s tím, že o vítězi v těchto utkáních bylo rozhodnuto vždy během základní hrací doby. Cavaliers na vítězství zatím čekají. Ze sedmi utkání vytěžili zatím pouze dva body, v obou případech za remízu a následnou prohru v nájezdovém rozstřelu.


Generální mediální partner
Hlavní mediální partner
Mediální partneři