Přesunout nahoru

VÁNOČNÍ ZÁPAS

V Ostravě se odehraje poslední utkání roku 2022. Ve středu 21.12. do RT TORAX Arény přijede tým Budějovic.

Měsíc listopad byl ve znamení MOVEMBER jako pomoc ve věci zdraví mužů. Nakonec se podařilo v rámci vstupného vybrat krásných 6 440 Kč, které putovaly nadaci Pavla Novotného. V rámci měsíce prosince si tým BO Ostrava pro své fanoušky připravil Vánoční zápas, který je zároveň posledním zápasem odehraným v roce 2022. 

MOVEMBER se sice odehrál na multifunkční hale v Ostravě-Vítkovicích, Vánoční zápas se však odehraje v RT TORAX Aréně v Ostravě-Porubě. Start utkání je naplánován na 20:00. Pro fanoušky bude na hale zase nachystáno 100 piv zdarma, jako poděkování za přízeň. Vstupenky jsou v prodeji ZDE.

Herně se aktuálně hráčům BO spíše nedaří. Potvrzují to výsledky posledních utkání, naposledy vyhráli 15.11. proti VUT Cavaliers Brno, od té doby prohráli čtyři utkání. Poslední prohra byla na domácím ledě proti týmu z Pardubic, který se tak Ostravě přiblížil v tabulce a dělí je už od sebe pouhý jeden bod. Základní čas utkání sice skončil remízou, o vítězi rozhodlo až prodloužení, nicméně výsledek ostravané očekávali úplně jiný.

Vánoční utkání BO Ostrava odehraje proti týmu z Českých Budějovic. Ti jsou aktuálně čtvrtí. Sedmé BO určitě bude chtít zvítězit, aby si vylepšilo nejen své aktuální umístění ale také vnitřní pohodu v týmu. Přijďte tedy podpořit ostravské studenty, vypít si pivo zdarma a užít si zápas Univerzitní ligy ledního hokeje.


Generální mediální partner
Hlavní mediální partner
Mediální partneři