Přesunout nahoru

Univerzitní hokej je zpět! - první zápas 2023

Po vánoční pauze se Engineers Prague vrací na led. Již tuto středu 11. 01. 2023 přivítají na zimním stadionu Hvězda hráče z VUT Cavaliers Brno a vy byste u toho neměli chybět. Přijďte si oddechnout od zkoušek a vyčistěte si hlavu na hokeji.

Studenti leden často neřadí mezi své oblíbené měsíce, a právě proto jsme tu my. Sedět v knížkách od rána do večera rozhodně produktivní není, musíte umět i odpočívat. No a znáte lepší způsob relaxace, než je sledování hokeje?

Tuto sezonu jsme zápas proti brněnským již odehráli a ačkoli našemu brankáři Jakubovi Maličkayovi proklouzla jedna střela, naši výhru 1:6 to zásadně neovlivnilo a z Brna jsme si odvezli body domů.

K dnešnímu dni se sice tým VUT Cavaliers Brno nachází na konci tabulky, ale o to víc se budou muset inženýři snažit, aby tzv. neusnuli na vavřínech. V minulých letech totiž Pražané pole vždy ovládli, ale tuto i předchozí sezonu jim pokaždé jedna střela proklouzla. Zlomí toto “prokletí” brankář Ondřej Mann a dokáže v dnešním zápase vychytat nulu? 

To se dozvíme již od 20:15 na stadionu Hvězda nebo v živém vysílání TV Tipsport. 

Vstupenky na zápasy:

středa: 11.01. 2023 | Engineers Prague X VUT Cavaliers Brno

středa: 18.01. 2023 | Engineers Prague X BO Ostrava Vítkovice Steel

středa: 01.02. 2023 | Engineers Prague X Riders Univerzita PardubiceGenerální mediální partner
Hlavní mediální partner
Mediální partneři