Přesunout nahoru

Univerzitní liga pokračuje dalším zápasem, Riders hostí MUNI

Zimní zkouškové období je v plném proudu a Univerzitní liga ledního hokeje jede dál. Ve 14. kole přivítají Riders na ledě Enteria areny HC MUNI. Oba celky zahájily rok 2023 porážkou, a tak mají svým fanouškům co odčinit. Budou se na konci zápasu radovat favorité z Brna, nebo Riders zaskočí svého soupeře a připíšou si další cenné body v boji o playoff?

Riders Univerzita Pardubice

Aktuálně osmý celek tabulky nevstoupil do nového kalendářního roku tou správnou nohou. Po špatném vstupu do zápasu proti North Wings prohrávali Riders už v 9. minutě 0:3. To ovšem svěřence trenéra Martina Šejby nepoložilo a v posledních minutách zápasu ještě sahali po vyrovnání. Avšak neúspěšně a tři body tak putovaly na sever Čech.

Díky zaváhání UPOLu jsou Riders stále o 4 body před svým pronásledovatelem v bojích o playoff. „Do konce soutěže zbývá už jen pár zápasů, každý bod se počítá a my jich musíme posbírat co nejvíce, abychom dosáhli vytouženého cíle“, burcuje spoluhráče a fanoušky obránce Jakub Muška

„Zápas s Masaryčkou bude určitě velmi vyrovnaný, nečeká nás nic lehkého a musíme se dobře připravit. Věřím, že i vzhledem k nabitému kalendáři z důvodu zkoušek nás dorazí podpořit co nejvíce fanoušků a poženou nás za vítězství“, zve na utkání příznivce Riders pilíř obranných řad s číslem 71.

HC MUNI Masarykova Univerzita

Tým z jihu Moravy by se před sezonou určitě raději viděl na jiných příčkách tabulky. Jeden z favoritů soutěže se nachází až na 6. příčce s velkým bodovým odstupem od čela vedoucích celků ULLH. Minulý zápas MUNI byl pro hráče z Brna jako ze špatného snu. Na domácím ledě podlehli Akademikům vysoko 8:0. Masaryčce aktuálně schází dva obránci, Štěpán Kučera a Patrik Vašíček reprezentují Českou republiku na Zimní světové univerziádě v Lake Placid.

V celku Brňanů se představí dva hráči z první desítky kanadského bodování soutěže. Patrik Tomaník má na svém kontě 23 kanadských bodů, Tadeáš Jakubec pak bodů nasbíral 18.

Vzájemné zápasy

Oba celky se střetly v říjnu tohoto roku. V 5. kole ULLH dokázali hráči MUNI potrestat střelecké trápení Riders a zvítězit 6:1. V minulé sezoně dokázali Riders na svém domácím ledě Medvědy porazit. Podaří se jim to i letos?

Vstupenky, vstup na utkání

Utkání se odehraje v pondělí 16. ledna v 18:00 v Enteria areně (Sukova tř. 1735, Pardubice). Vstup je od vrátnice zimního stadionu. Vstupenky na zápas zakoupíte online, s využitím kódů hráče získáte slevu 25 %. Elektronickou vstupenku stačí mít připravenou v telefonu.


Generální mediální partner
Hlavní mediální partner
Mediální partneři