Přesunout nahoru

TOP ZÁPAS SEMESTRU, Pardubice

Historie TOP ZÁPASU SEMESTRU v Pardubicích je poměrně krátká, první ročník se totiž odehrál v roce 2022. Tato akce si však ve městě perníku našla své místo, a to především mezi studenty Univerzity Pardubice. Na premiérový ročník TOP ZÁPASU SEMESTRU zavítalo 1 017 fanoušků, kteří Riders podporovali v důležité bitvě proti Olomouci.


Na podzim roku 2023 si do enteria areny našlo cestu 1383 fanoušků, kteří podporovali domácí Riders v boji proti HC MUNI. Gólů k vidění mnoho nebylo, ale šlo o atraktivní podívanou. Atmosféru v aréně dokreslil bohatý doprovodný program, o který se postarali převážně partneři Riders, ale také Klub netradičních sportů, k dispozici byl také fotokoutek. Poprvé se navíc pardubický univerzitní tým objevil v hlavním vysílacím čase na obrazovkách ČT Sport, což svědčí o rozvoji Univerzitní ligy a větším zájmu o tuto soutěž. Jedinou kaňku na celém večeru byl výsledek, kdy hokejisté padli poměrem 1:2.

Riders chtějí v Pardubicích zavést tradici do následujících let, v Enteria aréně se bude každý zimní semestr konat pořádná hokejová show v rámci Univerzitní ligy. Kromě parádního hokeje se fanoušci mohou těšit na zábavný doprovodný program, který bude vznikat ve spolupráci s partnery klubu. A bez ohledu na výsledek se pak všichni půjdou bavit do Paláce Pardubice.


„Hledali jsme něco, co studentskému životu v Pardubicích chybí. Pamatuji si derby proti Hradci, kde byla fantastická atmosféra. Věříme, že z TOP ZÁPASU SEMESTRU uděláme novou tradici,“ přibližuje podrobnosti organizace top zápasu marketingový manažer Jakub Muška.

Tato tradice bude rozhodně pokračovat i v následujících letech, TOP ZÁPAS SEMESTRU má své místo v kalendáři v zimním semestru. Pokud jsi student, který sice o hokeji moc neví, ale chce zažít atmosféru velké studentské akce, tak vem spolužáky a přijď podpořit další studenty z UPCE do enteria areny! Budeš svědkem skvělého sportovního zážitku, který propojuje studenty, fanoušky a celou akademickou obec. Pro více informací sleduj sociální sítě Riders.

Generální mediální partner
Hlavní mediální partner
Mediální partneři