Kavalíři neskórovali, Engineers tak odjeli s výhrou 3:0

Sobotní večer patřil univerzitnímu hokeji, který přinesl souboj Brna s Prahou. Kavalíři na zimním stadionu v Kuřimi se ale nedokázali střelecky prosadit, a tak odevzdali body produktivnějším soupeřům.

VUT Cavaliers Brno - Engineers Prague 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 37. Kadlec (Burda), 38. Vopat (Ujfaluši, Kulich), 41. Fabiánek (Žáček)

První třetina hry mezi Cavaliers a Engineers nepřinesla žádnou změnu skóre ani přes to, že se nabídly tři možnosti početní výhody. Střelecký účet se otevřel Pražanům až v sedmatřicáté minutě, kdy během půl minuty vsítili hned dva góly. Radovat se mohl Kadlec s Vopatem, kteří dodali svému mužstvu patřičný klid na hokejkách. Jak druhá část skončila, stejným tempem začalo posledních dvacet minut a diváci viděli navýšení vedení Engineers - postaral se o něj Tomáš Fabiánek. Kavalíři se i přes sebevětší snahu neprosadili a z tohoto duelu vyvázli s porážkou 0:3.