Inženýři zvládli první sezonu nově vzniklé soutěže na výbornou. Excelentním útokem a obranou sedmnáctkrát zvítězili a jako jediní překročili hranici padesáti získaných bodů. Na svém kontě měli Pražané pouhé tři porážky.
Engineers vletěli do sezony jako vítr, když hned v prvním kole uštědřili debakl UK Hockey Prague. V rámci pražského derby zvítězili 7:1 a skvěle našlápli do sezony. Ačkoliv ve druhém kole přišel fotbalový výsledek a prohra s Masaryčkou 1:2, zažili inženýři pětizápasovou šňůru výher. Ke konci listopadu totiž opět narazili na Brno, s nimž se celou dobu přetahovali o první příčku. Na lídrovi si ještě smlsla Ostrava v samostatných nájezdech, od té doby ale Engineers nasbírali jedenáct výher v řadě.
Vrcholem celé sezony byla televizní Bitva o Prahu, která se bohužel musela uskutečnit bez diváků. Ačkoliv na tento duel bylo prodáno okolo dvou a půl tisíce vstupenek, další skvělou show fanoušci už nestihli a museli si užít utkání z pohodlí domova. Engineers si zpestřili sezonu před Vánoci přátelským utkáním. Na Hvězdu zavítal finský tým Hernesaaren Naadat z Aalto University, který si odvezl z hlavního města porážku 3:7.
Mistři Univerzitní ligy ledního hokeje za dvacet zápas nastříleli 96 branek. Svou produktivitou rozhodně nešetřil Tomáš Fabiánek (8+14) nebo Martin Suda s Davidem Kulichem, kteří nasbírali devatenáct kanadských bodů. Mezi brankáři vládl Aleš Příhoda s nejlepší úspěšností v celé lize a záda mu kryl Tomáš Maštalířský.
Jak vypadala sezona týmu Engineers Prague?
Průměrná návštěvnost: 199 diváků
Nejproduktivnější hráč: Tomáš Fabiánek (8+14)
Nejlepší střelec: Martin Suda (10 branek)
Nejlepší obránce: David Kulich
Milovník trestné lavice: Josef Vostracký (49 minut)
Průměr obdržených gólů na zápas: Aleš Příhoda (1,33), Tomáš Maštalířský (1,64)