po 8. 4. 2024, 18:30

Univerzitní liga otevírá novou sezónu přípravným turnajem Tipsport UNI CUP 2021

Poslední zápasy Univerzitní hokejové ligy se hrály loni v říjnu. V těžké době se hráči snažili zůstat aktivní nejen u hokeje, ale i u aktivit spojené s ním. Za tu dobu se stihl dovednostní turnaj, hromadné odběry krve a dost hráčů si poradilo se státnicemi. Nová sezóna již klepe na dveře a všichni doufají, že bude konečně řádně dohrána.

Jak v loňském roce, tak i letos ULLH zahájí sezónu přípravným turnajem, který nese název Tipsport UNI CUP 2021. Všechny týmy již zahájily přípravu na další ročník a během srpna čeká všech deset účastníku ligy plno zápasů.

V prvním kole každý tým odehraje dvě utkání doma a dvě venku. Týmy jsou rozděleny na dvě skupiny:

VÝCHOD (HC MUNI, VUT Cavaliers Brno, HC Univerzita Palackého v Olomouci, BO Ostrava Vítkovice Steel, Riders Univerzita Pardubice)

ZÁPAD (Engineers Prague, UK Hockey Prague, HC North Wings Ústí nad Labem, Black Dogs Budweis, Akademici Plzeň)

1. KOLO 9.8. - 29.8. 2021

První 3 ve skupině postupují přímo.

4 a 5 si v rámci skupiny zahrají zápas o postup do nadstavby – celkem 2 zápasy – domácí vždy 4. postupující

Termín: 30.8. - 5.9.

Pokračuje nadstavbová vyřazovací část + poražení z předkola odehrají vzájemný zápas 1. kolo v rámci skupin 1-4 a 2-4 si zahrají o postup do semifinále - celkem 4 zápasy.

Termín: 6.9. - 12.9.

Semifinále se již hraje křížem ve skupinách 1A x 2B, 1B x 2A - domácí vždy vítěz, celkem 2 zápasy + poražení čtvrtfinalisté se utkají v rámci skupiny - celkem 2 zápasy.

Termín: 13.9. - 19.9.

Finále na neutrální půdě + zápas o 3. místo.